fbpx
W jakim stylu wykonujecie zdjęcia ?

Staramy się pokazać na zdjęciach prawdziwych Was, Was mających pasje, co jest Waszym życiem… staramy się pokazać jacy naprawdę jesteście… Nasze zdjęcia przedstawiają Waszą historię… wyjątkową historię, często jest to spojrzenie z drugiego planu, pokazujące emocje, szczęście, które za pośrednictwem nieszablonowych ujęć pokazują bardzo wiele.

Zdjęcia często w niepozornych miejscach nabierają nie spotykanego klimatu szczególnie da to się zauważyć na ślubnej sesji plenerowej.

Czytaj →

Dlaczego My…

Fotografia 
to nie tylko sposób na nasze życie ale to również nasza pasja, 
w którą ciągle inwestujemy. Kursy, szkolenia, targi, wystawy, tak się doskonalimy i promujemy naszą twórczość. 
Jesteśmy dla Was, w Waszym dniu, nie ogranicza nas nic, co byłoby przeszkodą w wykonaniu dla Was zdjęć… 
Fotografia nie jest dodatkiem do innych zajęć… Fotografia jest naszym zajęciem, którym poświęcamy się bez reszty…
Fotograf Łowicz gwarantuje niebanalne ujęcia na których zobaczycie miłość, spojrzenia ,dotyk. 
Czytaj →

Fotograf Koluszki czy fotograf z sieciówki?

fotograf Koluszki

Fotograf Koluszki

Po kilku aspektach można poznać, czy fotograf Koluszki robi dobre zdjęcia czy też nie. Przede wszystkim jego pracę powinna cechować różnorodność kadrów i pomysłowość. Na ważne wydarzenie możesz zatrudnić fotografa pracującego dla dużej korporacji lub freelancera. Które rozwiązanie będzie lepsze?

Fotograf z sieciówki

Duże korporacje zatrudniają wielu fotografów z mniejszym i większym doświadczeniem. Często to nie od klienta zależy, z kim przyjdzie mu współpracować, ale od aktualnie wolnych terminów, jakie ma konkretny pracownik. Klient zapoznaje się z ogólnym portfolio całej firmy, a nie z konkretnymi pracami, jakie wykonał fotograf Łowicz. Jest to duże utrudnienie, ponieważ tak naprawdę do końca nie wiemy, jak z operowaniem aparatem radzi sobie osoba, z którą przyjdzie nam współpracować.

Fotograf freelancer

Inna sytuacja występuje wtedy, gdy fotograf Rawa Mazowiecka jest freelancerm działającym na własny rachunek. Na jego stronie internetowej można obejrzeć bogate portfolio, w którym znajdują się zdjęcia z różnych sesji oraz imprez okolicznościowych. Dokładnie możemy wtedy ocenić jego technikę, różnorodność kadrów, a także obecność lub brak kreatywności. Portfolio dużo może nam powiedzieć o tym, z jakim fotografem mamy do czynienia. Pomocna jest także rozmowa, z której będziemy mogli wywnioskować, czy fotograf Skierniewice jest profesjonalistą i fachowcem, czy też nie.

Jakie cechy powinien mieć dobry fotograf Koluszki?

  • Pasja – jest to niezbędny element w pracy każdego fotografa. Nie wykona dobrych zdjęć osoba, która tego nie lubi robić. Potrzebne jest pełne zaangażowanie i po prostu uwielbianie fotografowania ludzi, wychwytywania ulotnych chwil i wyjątkowych emocji.
  • Profesjonalizm - fotograf Żyrardów, jakiego zatrudniasz musi znać się na swoim fachu, umiejętnie zarządzać sprzętem, jaki posiada, a także posiadać zdolność do planowania przebiegu wykonywania zdjęć.
  • Kreatywność – jest to warunek konieczny, jeżeli z imprezy okolicznościowej chcemy otrzymać różnorodne, ciekawe zdjęcia. Kreatywny fotograf wykona unikalny album, do którego wracało się będzie z wielką przyjemnością.
  • Umiejętność pracy z ludźmi – jest to niezbędna cecha w pracy fotografa. Musi on lubić ludzi i potrafić dostosować się do ich potrzeb. Każdy ma inne oczekiwania względem fotografa. Dzięki temu, że fotograf Skierniewice będzie komunikatywny, nie będzie problemu z tym, aby się z nim dogadać i wypracować wspólną koncepcję realizacji zdjęć. Przyniesie to bardzo dobre efekty końcowe, w postaci wysokiej jakości fotografii, do których będzie się wracało z wielką przyjemnością.
fotograf Koluszki
Czytaj →

Fotograf Skierniewice zaprasza na sesję ślubną

Fotograf Skierniewice

Ładne fotografie są coraz częściej dokumentacją różnych uroczystości, są zamawiane u ekspertów w dziedzinie zdjęć różnego rodzaju. Często są one wykonywane w niebanalnych miejscach. Ślub to wspaniała uroczystość, a zdjęcia wykonuje się w różnych anturażach. Fotograf Skierniewice nieraz wykonuje fotografie plenerowe - piękne są zdjęcia w ogrodzie botanicznym. Walorami takich fotografii jest ładne otoczenie przyrody oraz architektury takiej, jak małe mostki czy ciekawe ławeczki. Para młoda wspaniale prezentuje się na zielonej trawie. Fotograf Koluszki rekomenduje zdjęcia wykonane na dworcu kolejowym. Zabytkowy dworzec ze starym zegarem lub ławeczka na peronie czy też efektowne schody - parę młodą można upozować wyjątkowo. Fotograf Rawa Mazowiecka zaleca zdjęcia na plaży - piasek, morze oraz mewy to wspaniałe tło dla zdjęć z wesela. Zachód słońca nad morzem zachwyca, a para młoda w takich okolicznościach prezentować się będzie unikatowo. Morze, zachód słońca, mewy oraz piękna pogoda są największymi zaletami takiego miejsca.

Gdzie jeszcze robić zdjęcia?

Ślubna sesja dobrze wygląda także na statku płynącym na rzece. Taką sesję rekomenduje fotograf Skierniewice. Jest to ładna lokalizacja, państwo młodzi siedzą na ławce na statku, rozmawiają, uśmiechają się i wyglądają bardzo pięknie. Biała suknia i czarny garnitur dobrze ze sobą harmonizują. W tle rzeka i zabytki dodają urody takim fotografiom. Dobrej klasy fotograf Łowicz to świetny specjalista, który osadza sesje ślubne bardzo często w lesie, wśród wysokich drzew. Leśne polany także stanowią doskonałe otoczenie dla ślubu. Modne jest również ustawianie pary młodej w pałacowych ogrodach. W tle będzie znajdował się wówczas zamek oraz budynki przy zamku. Piękne otoczenie to podstawa, a niejedna osoba chce mieć fotografie prezentujące niezwykły zabytek. Ilu fotografów, tyle miejsc na sesję ślubną. Jest to całkiem naturalne, a kreatywność w doborze miejsca czyni sesje wyjątkowymi. Najbardziej niezwykłe zdjęcia powstają na wyspach lub półwyspach oraz podczas lotu balonem - takie sesje także się zdarzają, chociaż nie są zbyt częste. Para młoda i fotograf wspólnie wybierają najlepsze miejsce każdej sesji. Podsumowując, staranny wybór miejsca na sesję ślubną stanowi o sukcesie takiego wydarzenia.
Czytaj →