Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Najczęściej zadawane pytania

1. Dlaczego Wy ?

Fotografia to nie tylko sposób na nasze życie ale to również nasza pasja, w którą ciągle inwestujemy. Kursy, szkolenia, targi, wystawy, tak promujemy naszą twórczość. Jesteśmy dla Was, o każdej porze w każdym dniu, nie ogranicza nas nic, co byłoby przeszkodą w wykonaniu dla Was zdjęć… Fotografia nie jest dodatkiem do innych zajęć… Fotografia jest naszym zajęciem, którym poświęcamy się bez reszty…

2. Jak długo zajmujecie się fotografowaniem ?

Fotografujemy od kilkunastu lat, dzięki temu cały czas zdobywamy niezbędne doświadczenie, które pomaga nam w realizacji naszych sesji fotograficznych. Dzięki temu, że już kilkanaście sesji za nami, możemy domyślić się coś może dobrze wyglądać na zdjęciach a co niekoniecznie...dlatego służymy Wam również poradami o które proszę pytać ...zawsze pomożemy gdybyście mieli jakieś wątpliwości co do przebiegu i atrakcjach na Waszej uroczystości.

3. Co lubicie najlepiej fotografować ?

Wykonujemy zdjęcia na wielu typach uroczystości np. śluby, komunie, chrzty, eventy firmowe, 18 urodziny, sesje rodzinne ale wcale nie ograniczają nas tego typy imprezy. Zawsze jest nam niezmiernie miło jeśli zaprosicie nas obojętnie na jaką uroczystość którą chcecie uwiecznić na fotografiach.

4. W jakim stylu wykonujecie zdjęcia ?

Staramy się pokazać na zdjęciach prawdziwych Was, jakie są Wasze pasje, co jest Waszym życiem… staramy się pokazać jacy naprawdę jesteście… Nasze zdjęcia przedstawiają Waszą historię… wyjątkową historię, często jest to spojrzenie z drugiego planu, pokazujące emocje, szczęście, które za pośrednictwem nieszablonowych ujęć pokazują bardzo wiele.

5. Gdzie możemy zaplanować sesję plenerową ?

Sesją plenerową możecie zaplanować w dowolnym miejscu. My pojedziemy z Wami wszędzie tam, gdzie zabiorą Was wasze marzenia…

6. Ile czasu trwa sesja fotograficzna w plenerze ?

Sesja plenerowa trwa od 2 godzin w górę i czas jest uzależniony głownie od naszej fantazji, dojazdu oraz planu dnia zdjęciowego, który przed sesją ustalamy.

7. Jakim sprzętem fotografujecie ?

Fotografujemy pełnoklatkowymi aparatami firmy Canon, posiadamy jasne obiektywy zarówno stało jaki i zmiennoogniskowe, które pozwalaja nam na fotografowanie dosłownie w każdych warunkach.

8. Czy potrzebujecie dodatkowego oświetlenia na sali weselnej ?

Nie. Nigdy nie rozstawiamy dodatkowego oświetlenia na sali weselnej, fotografujemy tak, żeby w jak największym stopniu wykorzystać światło zastane oraz oddać nastrój panujący na sali weselnej.

9. Czy zdjęcia do albumu możemy wybrać sami ?

Tak zdjęcia możecie zarówno wybrać sami albo skorzystać z naszej pomocy.

10. Czy możemy wybrać albumy według własnego upodobania ?

Albumy wybieracie podczas spotkania już po sesji fotograficznej. Oferujemy kilka wzorów albumów wykonanych na indywidualnie,specjalne zamówienie.

11. Czy możemy zamówić fotoalbum oraz pamiątki dla najbliższych ?

Tak, fotoalbum projektujemy indywidualnie dla Was i można go dodatkowo zamówić ( wzory mamy do wglądu ), a pamiątki można wybrać z kilku dostępnych wzorów.

12. Czy zdjęcia są poprawiane ?

Każde zdjęcie, które otrzymujecie na płycie DVD jest poprawione graficznie, a dodatkowo zdjęcia które znajdą się w albumie są poddawane delikatnemu, subtelnemu retuszowi.

13. Do której godziny jesteście na sali weselnej ?

Na sali weselnej jesteśmy do oczepin i tortu, ale gdyby po tych fragmentach, było zaplanowane coś specjalnego dla gości oczywiście zostaniemy z Wami i uwiecznimy to na zdjęciach.

14. Ile musimy czekać na odbiór zdjęć ?

Zdjęcia odbieracie już po ok. 30 dniach roboczych liczonych od momentu wyboru zdjęć. Czas ten pozwoli nam na zamówienie odpowiednich albumów oraz fotoalbumów oraz pozwoli nam na staranną obróbkę zdjęć.

15. Czy jest możliwość zmiany stylu Waszych zdjęć ?

Każdy fotograf ma swój niepowtarzalny styl którego nie da się podrobić ani skopiować i właśnie ten styl odróżnia jednego fotografa od drugiego, dlatego publikujemy nasze zdjęcia tak, aby każdy mógł ocenić, czy nasz styl Wam odpowiada.

16. A co z polecanym kamerzystą ?

Mamy do polecenia kilka firm zajmujących się filmowaniem uroczystości. Szczegóły podamy na spotkaniu.