tomaszewski foto

Miło nam, że zainteresowaliście się naszymi zdjęciami.

Naszą specjalnością jest fotografowanie na uroczystościach rodzinnych, firmowych, prywatnych takich jak śluby, komunie, chrzty, sesje narzeczeńskie, sesje ciążowe, studniówki, eventy firmowe.

Dziedziną którą bardzo lubimy i cenimy to fotografia Waszych pociech począwszy od sesji ciążowych,  sesji niemowlęcych, chrztów.

Zdjęcia wykonujemy na terenie całego kraju, siedzibę mamy w centralnej Polsce i najczęściej fotografowaliśmy w:

 

Warszawa, Łódź, Skierniewice, Łowicz, Głowno, Żyrardów, Sochaczew, Brzeziny, Koluszki, Rawa Mazowiecka, Tomaszów Mazowiecki., Kutno, Grójec, ale dojedziemy w każde inne miejsce w którym będziecie chcieli nas gościć.

Jeśli tylko  podobają się Wam nasze zdjęcia i chcielibyście powierzyć właśnie nam obsługę Waszej uroczystości – zadzwońcie lub napiszcie – wycenimy każdy rodzaj zdjęć.

Specjalnie dla tych którzy nie marzą o długim filmie z wesela mamy coś specjalnego – teledysk ślubny, krótki , treściwy, pokazujący Was w ruchu, ale nie absorbujący dodatkowymi osobami , które filmują. Teledysk jest realizowany niejako podczas robienia zdjęć przed fotografa, dlatego wcale nie jest dla Was uciążliwy i pozbawia Was stresu związanego z Waszym wyjątkowym wydarzeniem .